Kwiecień w I LO to miesiąc promowania zdrowego stylu życia. Uczniom klas pierwszych i drugich została przybliżona tematyka związana z profilaktyką nowotworową min. czerniaka, raka płuc, raka szyjki macicy i WZW typu C, poprzez projekcje filmów, przygotowywanie tablic informacyjnych, rozdawanie ulotek i broszur. Uczniowie w ramach solidarności z chorymi w wyznaczone dni przychodzili do szkoły z elementami kolorystycznie związanymi z tymi schorzeniami.

Koordynatorami tego przedsięwzięcia byli pedagog Marzenna Biskupska, pielęgniarka Ewa Zalewska i uczniowie klasy I c.

Foto w Galerii.