5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji Regionalne Centrum Wolontariatu, jak co roku, zorganizowało uroczystą Galę Wolontariatu. Miała ona miejsce w Polskiej FIlharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Nasze Liceum reprezentowali Pani Profesor Maja Dudek, Pan Profesor Wawrzyniec Milkiewicz  oraz uczennice Dominika Strzała i Kinga Kilianek. 

Napisany przez nas projekt został wyróżniony w konkursie na inicjatywę lokalną, a w nagrodę otrzymaliśmy wsparcie pieniężne na rzecz Klubu Wolontariusza. Nagrodę indywidualną w Lokalnym Konkursie Barw Wolontariatu otrzymała Młodzieżowa Liderka naszego Klubu Dominika Strzała z klasy 2c, uzyskując trzecie miejsce na podium.
Przy tej okazji serdeczne podziękowania należą się wszystkim Wolontariuszom z naszej szkoły, ponieważ to dzięki nim, nieprzerwanie od lat, nasza szkoła może szczycić się najliczniejszym Klubem Wolontariusza w Słupsku.

GalaGala (2)Gala (3)Gala (4)

logo librusm

unia