rozeSerdecznie dziękuję za zaangażowanie w organizację Jubileuszu 70–lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku. Uroczystość ta była okazją do niezapomnianych spotkań i serdecznych rozmów. Dostarczyła nam wszystkim wielu radosnych wzruszeń i wrażeń. Było to możliwe dzięki współdziałaniu bardzo wielu życzliwych nam osób. 

Wyrazy podziękowania składam na ręce Komitetu Absolwentów, który od jesieni 2014 roku przygotowywał logistycznie i technicznie Jubileusz, dokładając wszelkich starań i  uwzględniając najmniejsze detale.

Dziękuję wszystkim gościom, którzy swoim przybyciem uświetnili naszą uroczystość, byli z nami, złożyli nam wiele wspaniałych życzeń i gratulacji, obdarzali ciepłym uśmiechem. Dziękuję za opowieści o szkole i wiele wzruszeń.

Dziękuję pracownikom szkoły - zarówno nauczycielom, jak i pracownikom administracji oraz obsługi - za pomoc przy organizacji i realizacji obchodów Jubileuszu. Państwa pomysłowość, wsparcie, zaangażowanie i ciężka praca pozwoliły zaprezentować bogatą historię szkoły oraz stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Dziękuję uczniom naszej szkoły, których uśmiech, wysoka kultura, zaangażowanie, przedstawiony program artystyczny  potwierdziły profesjonalizm i zdolności oraz sprawiły, że kolejny raz mogliśmy być z Was dumni.

Gorące słowa podziękowania kieruję do rodziców naszych uczniów, darczyńców i przyjaciół szkoły, którzy pomagali w rozwiązywaniu spraw technicznych, organizacyjnych oraz wspierali rzeczowo. Bez Waszego zaangażowania zorganizowanie jubileuszu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Wasze działania są tym bardziej cenne, że często sami wychodziliście z inicjatywą i pomysłami, dokładając wszelkiego osobistego wysiłku w realizację zadań. Podziękowania  kieruję do wszystkich, których wspomnienia i zdjęcia stały się podstawą do stworzenia niepowtarzalnego klimatu Jubileuszu.

Wszystkim dziękuję za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Wyrażam nadzieję, że będziemy podejmować współpracę w czasie realizacji innych zadań, a także wspólnie będziemy świętowali kolejne Jubileusze.

 Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego

im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

Barbara Grędecka