maks2017

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny raz sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAKS MATEMATYCZNY. I miejsce w kraju, a tym samym 1 miejsce w województwie w kategorii LO1 zajął uczeń klasy 1d Paweł Okuński.Na V miejscu w kraju, a 2 miejscu w województwie znalazł się Jakub Wójcik, również uczeń klasy 1d. W kategorii LO2 najwyższe wyniki uzyskali Jakub Palanis - 4 miejsce w województwie (23 w kraju) oraz Jakub Marciszonek - 4 miejsce w województwie (24 w kraju). Uczniów klas trzecich reprezentowała uczennica klasy 3d Paulina Fiedotow , która zajęła 3 miejsce w województwie. Koordynatorem konkursu była p. Barbara Maćkowiak.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych edycjach konkursu!