W dniach 8-10 lutego Arena Toruń była miejscem rywalizacji najlepszych polskich juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce.Nasze liceum reprezentowały trzy zawodniczki:w kategorii U20 Weronika Lewna z klasy IIc (Fenix Słupsk) oraz w młodszej U18 Ludwika Korniat i Dominika Skowrońska z Id (AML Słupsk).

Występ można uznać za bardzo dobry. Weronika po odważnym i pozbawionym kunktatorstwa biegu, zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski na dystansie 1500m z nową "życiówką" 4:34,60. Ludwika pewnie przebrnęła eliminacje i w niedzielnym finale biegu na 600m,  zajęła czwarte miejsce z rekordem życiowym1:38,33. Dominika zdołała zakwalifikować się do finału B biegu na 60m przez płotki, w którym zajęła drugie miejsce z czasen 9,15 PB.

Bezpośrednio po Mistrzostwach Polski nasze "średniaczki" Weronika i Ludwika wyruszły na łączony obóz Zaplecza Kadry Narodowej i Kadry Narodowej w Muszynie, gdzie będą przygotowywać się do sezonu letniego.