Psycholog szkolny – Maciej Maraszkiewicz mm

Maciej Maraszkiewicz – psycholog, socjolog. Pracownik naukowo – dydaktyczny Zakładu Pracy Socjalnej Akademii Pomorskiej w Słupsku. Psycholog szkolny w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego oraz w V Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Słupsku. W latach 2011 – 2019 pracownik Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Założyciel i pomysłodawca Koła Naukowego Psychologiczno
– Socjologicznego „Kilka słów o człowieku…” przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku. Koordynator Grantu Pomorskiego Kuratora Oświaty „Współczesne zagrożenia dzieci i młodzieży. Bezpieczne korzystanie z Internetu, urządzeń mobilnych oraz mediów społecznościowych” w roku szkolnym 2018/2019. Główne zainteresowania: nadużywanie smartfonów i portali społecznościowych przez dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, mobilizacja społeczna w przestrzeni publicznej, elektromobilność. Miłośnik zwierząt i przyrody.

Zapraszam do korzystania z konsultacji! Nie ma nic bardziej wartościowego niż rozmowa z drugim człowiekiem!

Dyżury RODZICE/NAUCZYCIELE MŁODZIEŻ

15:00 – 20:00 (on-line)

Stacjonarnie po wcześniejszym umówieniu.

Wtorek   10:00 – 15:00
Środa   10:00 – 15:00
Piątek   10:00 – 15:00

UWAGI:Konsultacje dla rodziców i nauczycieli odbywają się
w formie on-line za pomocą dostępnych narzędzi:

1. Librus: Maciej Maraszkiewicz.

3. Inne narzędzia zaproponowane przez osobę chcącą skorzystać
z konsultacji on-line.

Istnieje możliwość konsultacji w formie stacjonarnej po wcześniejszym umówieniu.