Grupa 6 uczniów oraz dwóch nauczycieli w miniony weekend uczestniczyła w konferencji Fablearn zorganizowanej przez Uniwersytet Stanford. W piątek uczniowie prowadzili 5 godzinne warsztaty dotyczące konstruowania mobilnego planetarium, w sobotę uczestniczyli w serii wykładów a w niedzielę prezentowali swoje osiągnięcia za pomocą plakatów.

Mobilne planetarium cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem, wielu nauczycieli z całego świata zadawało wiele pytań i prosiło o kontakt mailowy i informacje na temat planetarium. Możemy uznać nasz udział za bardzo udany. Oprócz pracy i nauki, w wolnych chwilach, uczestnicy wyjazdy bardzo intensywnie spędzają czas zwiedzając to piękne miasto, poznając obyczaje Amerykanów oraz kulinarne ciekawostki. Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia za kilka dni.

Zapraszamy do fotogalerii.