Ogromny sukces naszej reprezentacji żeńskiej i męskiej w zawodach lekkoatletycznych. Nasze dziewczyny znowu bezkonkurencyjne- zostały mistrzyniami Słupska w lekkoatletyce deklasując pozostałe szkoły. Chłopcy zajęli IVm (ogromny sukces w związku z ilością chłopców w naszej szkole) przegrywając tylko o 3 pkt z ZSMiL o 3 miejsce. Miejsca medalowe zajęli:


Dziewczyny:
100 m Ola Barabasz Im,
400 m Weronika Lewna Im, 
800 m Sofija Zaderetska IIIm,
skok w dal Ola Barabasz IIm,
4x100 m M.Borowska, K.Bartkowiak, A.Barabasz, W.Lewna Im,
4X400 m K.Tokarska, H.Szuńko, M.Kiedrowska, Z. Rykowska Im 
Chłopcy:
100 m T.Wąsik Im
Skok w dal T.Wąsik IIIm,
Skok wzwyż M.Bogacz IIm,
4x100m O.Perło, T.Wąsik, S.Bielecki, K.Podskarbi IIm,
4x400m W.Mostowski, S.Mitłaszewski, M.Szok, M.Longa IIIm
Wielkie dzięki za rywalizacje i zaangażowanie. Ten sukces przyczynił się do zajęcia I miejsca w klasyfikacji dziewcząt SOM SPG i I miejsca w punktacji generalnej (wyniki dziewcząt i chłopców) SOM SPG. Po raz kolejny okazało się, że rozwój psychiczny jest ściśle powiązany z rozwojem fizycznym w naszej szkole :)

Zapraszamy do galerii

logo librusm

unia