28 marca w Hali Sportowej Gryfia odbyły się TARGI EDUKACYJNE adresowane do tegorocznych absolwentów III klas gimnazjów i VIII klas szkół podstawowych. Udział w targach wzięli uczniowie klasy I c pod opieka Pani Wandy Kowalik, a byli to: Wiktoria Drop, Zuzanna Makowska, Emilia Kaźmierczak, Justyna Dubacka, Liliana Łoś, Julia Kwiatek, Jakub Błaszczyk i Mikołaj Leśniak, a także uczennica klasy II b – Dominika Dańczak, która jednocześnie uświetniła program artystyczny grą na akordeonie.


Podczas targów nasi uczniowie Izabela Maciukiewicz i Marek Drwal odebrali nagrody (kolejno: II i I), które zdobyli w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, a Michał Czesnowski i Gniewosz Gawrych, reprezentanci naszej szkoły należący do Młodzieżowej Rady Miasta także prowadzili działania promocyjne.
Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, a uczniowie naszego Liceum wykazali się duża aktywnością, zachęcając do nauki w naszej Szkole oraz zapraszając na „DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY”, który zaplanowaliśmy w tym roku na 6 kwietnia.

Wanda Kowalik