1 października wspominany jest na świecie jako Międzynarodowy Dzień Muzyki. Nasze liceum ponownie włączyło się w jego obchody. Na scenie auli przed licznie zgromadzoną młodzieżą zaprezentowało się  grono uzdolnionych muzycznie uczniów.


Duże emocje wywołały występy zaproszonych gości: zespołu DRIKIZA w składzie Ewelina Bogucka, Dominika Dańczak, Natalia Andrzejczak,  oraz grupy DEWOT w składzie Hubert Synak, Karol Treder, Wojciech Markowski, Igor Skonieczny. Ponadto wystąpili liczni soliści, wokaliści oraz instrumentaliści w różnorodnych zestawieniach muzycznych.
Na szczególną uwagę zasłużyli:  Aleksandra Daukszewicz, Katarzyna Dacków, Katarzyna Olejniczak, Krzysztof Ernestowicz, Piotr Kamiński, Szymon Kołodziejczyk, Maksymilian Dresler, Vanessa Agolli, Agata Geisler, Michał Batruch, Michał Pawlicki, Oliwia i Wiktoria Kuśmierczykówny, Zauzanna Kleban, Jakub Marciszonek,  Jakub Holeniszczy, Jan Bockenheim, Paulina Fiedotow i Martyna Turzyńska.
W programie występów nie mogło zabraknąć hymnu naszego liceum „Na Szarych” zaśpiewanego przez Olę Daukszewicz. Koncert prowadzili uczniowie klasy II b Julia Stawiarz i Jakub Czubajewski . Utalentowanej młodzieży serdecznie gratulujemy pięknego i poruszającego koncertu. Występy uczniów wspierali  muzycznie oraz  opiekę merytoryczną  i organizacyjną nad wydarzeniem sprawowali Mariusz Mojsiuk  i Wawrzyniec Milkiewicz.